Rakstiet mums

 

Ieiet

 

Reģistrācija

 

Uzmanību! Reģistrēties var tikai speciālists, kurš ir izgājis vienu no Goldeneye apmacības programmām.

* Visiem laukumiem jābūt aizpildītiem!

 
pirms
pēc
pirms
pēc
pirms
pēc
pirms
pēc
pirms
pēc
pirms
pēc
pirms
pēc
pirms
pēc
pirms
pēc
pirms
pēc

Perfect Line konkurss

 

Konkurss Perfect Line   

     Vairāku gadu garumā, dažādās pilsētās un valstīs norit zīmīgs notikums skaistumkopšanas nozarē – permanentā grima un mikropigmentācijas speciālistu konkurss Perfect Line.    
    Šis krāšņais notikums apliecina un parāda to cik lielā mērā šī procedūra ir iekļāvusies salonu piedāvāto pakalpojumu sarakstā. 
    Arvien vairāk ieinteresēto pušu cenšas šo pasākumu neatstāt bez uzmanības. Tas ir dabiski, jo sacenšas labākie, uzvaras cienīgi dalībnieki. 
    Tomēr organizatoru uzdevums ir ne tikai  noteikt uzvarētāju, bet arī popularizēt šīs augti tehnoloģiskās procedūras norises  pareizos aspektus: pamatprincipi klienta drošībai, aprīkojuma un pigmentu iespējas un, protams, estētika.

Būsim priecīgi sadarboties ar Jums jautājumos par piedalīšanos konkursā un sponsoru atbalstu.
Organizatori Galateja SIA, Dzirnavu 102, Rīga LV-1050, Latvija
Tel.: +371-67285332
Fax: +371-67242487
E-mail: centrs@mikrocentrs.lv 

 

   

 


Perfect Line Baltica 2004 (Rīga, Latvija)
I vieta – Ludmila Pavlova (Igaunija)
II vieta – Nina Girsa (Latvija)
III vieta – Natalija Dubrova (Latvija)
 

Perfect Line Baltica 2005 (Tallinna, Igaunija)
I vieta – Nadežda Deržnikele (Latvija)
II vieta – Evelīna Naumenkova (Igaunija)
III vieta –  Daiva Gile (Lietuva)

Perfect Line Baltica 2006 (Sanktpēterburga, Krievija) 
I vieta – Jelena Čerņak (Krievija , Sanktpēterburga)
II vieta – Olga Sazonkina (Krievija, Jekaterinburga)
III vieta – Nataļja Koroleva (Krievija, Irkutska)

Perfect Line Baltica 2007 (Viļņa, Lietuva) 
I vieta – Nina Girsa (Latvija) 
II vieta –  Evelīna  Naumenkova (Igaunija)
III vieta – Nataļja Blohina (Latvija)

Perfect Line Baltica 2007 (Rīga, Latvija)
I vieta – Ivona Marcinjak (Polija) 
II vieta – Daiva Gile (Lietuva) 
III vieta – Kira Ļebedeva (Latvija)  

Perfect Line Baltica 2008 (Rīga, Latvija)
I vieta – Vladlena Kolina (Latvija)
II vieta – Santa Vinkelmane (Latvija)
III vieta – Kira Ļebedeva (Latvija)

Perfect Line Ural 2010 (Jekaterinburga, Krievija)
I vieta – Olga Abaltusova (Krievija)
II vieta – Oksana Arhipova (Krievija)
III vieta – Nataļja Stepanova (Krievija)